Сообщение об ошибке

• Deprecated function: Creation of dynamic property EntityTranslationNodeHandler::$revisionId is deprecated в функции EntityTranslationDefaultHandler->setEntity() (строка 1013 в файле /data01/virt50737/domeenid/www.paju.edu.ee/www/modules/entity_translation/includes/translation.handler.inc).

Dokumendiregister

Alates 1. jaanuarist 2024 tagatakse juurdepääs Narva Paju Koolis registreeritud elektroonilistele dokumentidele, millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut, Narva linna dokumendiregistri avaliku vaade kaudu. Narva Paju Kooli dokumentide otsimiseks tuleb otsinguväljas “Üksus” valida asutuse nimetuse. Juurdepääsupiiranguga dokumentide kohta on avalikustatud ainult registreerimisandmed. Dokumendiregistri hüperlingi loomiseks kasutage palun linki: http://dhs.narva.ee/?page=pub_startup&desktop=57835&tid=1&u=20101006132412=20090115080707&desktop=57835 Dokumendiregistri hüperlingi loomiseks kasutage palun linki