Veateade

• Deprecated function: Creation of dynamic property EntityTranslationNodeHandler::$revisionId is deprecated funktsioonis EntityTranslationDefaultHandler->setEntity() (rida 1013 / /data01/virt50737/domeenid/www.paju.edu.ee/www/modules/entity_translation/includes/translation.handler.inc).

Õpetajate päev Paju koolis

See päev kujunes Paju koolis helgeks ja lahkeks. Traditsiooni kohaselt kohtusid õpilased kooli sissepääsu juures õpetajatega ja kinkisid neile oma kätega tehtud väikseid kingitusi. Ja siis oli kontsert! Milliseid imelisi laule valmistasid meie kooli koor ja solistid 6.a klassist! 3.a klassi noored tantsijad näitasid uut tantsu. Oma esimese vokaaletteaste esitanud õpetajaid premeeriti tormilise aplausiga. Seekord oli aga palju neid, kes esinesid esimest korda, nii et kogenumad artistid toetasid aktiivselt debütante. Ja lõpuks tulid tüdrukud lavale ja lõid talgutundide ajal uue mütsikollektsiooni. Juba 7. oktoobril saavad narvalased meie kollektsiooniga tutvuda Astri kaubanduskeskuses toimuval laadal, misjärel lähevad tööd näitusele Kesklinna raamatukogus.