Лучшие из лучших 2019

Paremad parematest!

31. mail toimus Paju kooli direktori traditsiooniline vastuvõtt parimate õpilaste ja õpetajate jaoks, millele kutsuti õpieesrindlaseid, vikse õpilasi, konkursi "Aasta õpilane" ja "Aasta õpetaja" võitjad. Sel aastal sooritasid Paju kooli õpilased edukalt linna- ja piirkondlikel võistlustel ja viktoriinidel. Ja nad ei oleks saanud oma õpetajate abita selliseid suurepäraseid tulemusi saavutada. 50 õpilast lõpetasid õppeaasta ainult „4“ ja“5“ ning 7 õpilast – lihtsalt suurepärane!

Paju kooli meeskonnal on 1. koht!

Õnnitleme!
Paju kooli meeskonnal on 1. koht!
16. mail toimus linnamäng „Meie Narva“. 8A klassi meeskonnal on parim tulemus! Kooli au kaitsesid järgmised õpilased: Maja Kamaeva, Julia Safonova, Marija Smirnova ja Erica Manjahhina.
Täname õpetajaid meeskonna suurepärase ettevalmistuse eest: V.I.Koršakova, I.V.Aleksejeva, T.K.Solovjova, I.V.Andrejeva.

Eesti ilu lauludes, tantsides ja maitstes.

18.-22. veebruaril toimus Paju koolis Eesti kultuuri Nädal. Iga päev läks omapäraselt. Tänades meie õpilastele ilmus teise korruse koridori uus instalatsioon Eesti 101-aastase puhul. Iga päev pakuti sööklas eesti rahvustoit. Aulas avati fotonäitus Ilus Eesti, mille pilte tegid õpilased ja õpetajad nii Narva linnas kui ka teistes Eesti kohtades. Paremad tööd on esitatud kooli veebilelhel. Nädala lõpes toimus Laulu- ja tantsupidu. Selles aastas me laiendasime meie peorepertuaari, sest meie riik tähistab Laulu- ja tantsupeo 150-aastast juubeli.

Lehed