Robotrack at Legopolis 18.10.17 Fama Keskus

Bee-bot tundides

День учителя в Paju Kool 05.10.17

Narva Paju Kooli tööpakkumised 11.12.2017

Narva Paju Kool võtab tööle alates 01.02.2018.a.: kooli psühholoog 0,75 ameti koha suurusega ;
Nõudmised kandidaadile: vastavus HTM-i poolt kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele, töökus, kohusetundlikkus, meeskonnatööoskus.
Avaldus koos CV ja dokumentidega esitada kuni 26. detsembreni aadressile: Juhhanovi 3, Narva Paju Kool Postiindeks – 20609 või e-posti teel:kool@paju.edu.ee
Lisateave: 35 99465 e-post: kool@paju.edu.ee

Näitus-presentatsioon “Robotrack at Legopolis“

18.oktoobril 2017 aastal rahvusvahelise programmeerimise nädala raames, Fama keskuses toimus näitus-presentatsioon “Robotrack at Legopolis“, mis oli pühendatud robototehnika tegemise populariseerimisele linnakoolides.
2 tunni jooksul Fama kaubakeskuse fuajees, seitsme linnakoolide õpijad koos nende õpetajatega esitasid kõige huvitavaim nendest töötlemisest. Robotid juhtitatakse programmidega, mida kirjutasid ise noored leidurid. Standartsetest komplektsetest, osadest ja blokidest monteerinud väikesed aparaadid erinesid oma otstarve ja funktsionaalsuse poolest.

Ere pidu – Tervisepäev

22.septembril lõpetas Paju koolis Spordinädal. Üritusel võtsid osa kõik õpilased, sisse lülitades lapsi erivajadustega, distantsioonid kõikidel olid erinevad : ühest kuni kaheksa kilomeetrini. Algklasside õpilased läksid jalutama promenaadile. Vanemklasside õpilased läksid Äkkekülasse.
Peale selle lapsed hea meelega evitasid trenažööre ja mängisid. Spordipidu sai lõbusaks ja eredaks.

Lehed