Erasmuspäev Paju koolis.

Paju kool tegeleb aktiivselt projektitööga. Erasmus + fond on toetanud paljusid rahvusvahelisi projekte. Tänu nendele projektidele said meie õpetajad ja lapsed hindamatuid kogemusi, tutvusid õpetajate ja lastega erinevatest riikidest ning käisid reisidel. Seetõttu toimus õppeveerandi viimasel päeval Paju koolis Erasmuspäev. Aulas toimus fotonäitus projektidest, millest meie kool osa võttis. Õpilased tutvusid Erasmus + koostöö ajalooga ning mõned neist jagasid muljeid sellest, kus nad käinud ja mida nad projektis tegid. Projektijuht N. Varkki tutvustas õpilastele uut projekti, mis algas septembris. Nüüd on meie partneriteks saanud Itaalia (San Giovanni Rotondo), Poola (Wadowice), Hispaania (TOMELLOSO).