Veateade

• Deprecated function: Creation of dynamic property EntityTranslationNodeHandler::$revisionId is deprecated funktsioonis EntityTranslationDefaultHandler->setEntity() (rida 1013 / /data01/virt50737/domeenid/www.paju.edu.ee/www/modules/entity_translation/includes/translation.handler.inc).

Projekt E.C.H.O.

26. – 30. septembrini võtsid Narva Paju Kooli õpetajad osa E.C.H.O. toetab Erasmus+, mille eesmärk on laiendada õppimisvõimalusi väljaspool klassiruumi. Projektis osalevad õpetajad ja õpilased Itaaliast, Hispaaniast, Poolast ja Eestist. See oli õpetajate ja õpilaste teine ​​kohtumine. Seekord võttis meid vastu külalislahke Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej Poola linnas Wadowices. Rikkalik ja huvitav programm võimaldas meil õppida palju teada Poola ajaloost, kultuurist, traditsioonidest, osaleda põnevatel meistrikursustel, külastada paavst Johannes Paulus II eluga seotud kohti, külastada Poola esimest ja iidset pealinna Krakowit. See oli unustamatu reis! Järgmine kohtumine on detsembris! Ja seekord tulevad külalised Pai kooli!