Sport Narvas

18. detsembril toimus Paju koolis 4.-6. klassi õpilastele integreeritud tund teemal "Sport Narvas". Alustuseks kutsuti kõiki tutvuma videoga, kus räägiti, millised spordiasutused on meie linnas, milliseid spordialasid seal teha saab ja millised on välispordiväljakud, kuhu saab lihtsalt tulla koos sõpradega ning lõbusalt ja huvitavalt aega veeta. Klasside ülesanded olid erinevad. Eesti ja inglise keele õpetajad pakkusid oma ülesandeid, kaunite kunstide ja tööõpetuse õpetajad - omaenda ning selleks, et teha kindlaks, millised harjutused kehalise kasvatuse hulka kuuluvad, oli vaja lahendada matemaatika ülesandeid. Selle tulemusena veetsid meie õpilased aktiivset kehalist kasvatust, mõtlesid välja erinevate spordialade embleeme, lõid Paju kooli spordimeeskonna jaoks T-särkide kujunduse ja perearhiivi sirvides said teada, et külastavad sageli kõige populaarsemaid linna spordiväljakuid. Üldiselt osutus päev säravaks ja rõõmsaks!