Vabatahtlike dessant on Paju koolis

Image: 
Vabatahtlike dessant on Paju koolis
Body: 
Vabatahtlike dessant on Paju koolis 16. märtsil Paju koolis „maandus“ dessant. Meile tulid külla Miguel Portugalist, Eva Saksammalt ja Daniel Itaalist. Noormehed esitasid Euroopa Vabatahtlike teenistuse (EVT) programmi, mis toetatakse eesti rahvaagentuur Euroopa Noored. Meie linnas tegeleb vabatahtlike töö organiseerimisega mitteformaalse koolituse keskus VitaTiim. Tänu keele mängudele ja tavalisele sõbralikule suhtlemisele meie õpilased täiendasid oma suhtlemisoskust inglise keeles, kuna keelebarjäär – see üks kõige aktuaalsematest probleemidest tänapäeva maailmas. Õppetunni jooksul meie õpilased said mitte ainult teada maadest, kust saabusid meie külalised, nende huvidest ja tööst, kui ka rääkida endast. Kõige enam tõmbas endale tähelepanu Daniel. Asi on selles et mõned meie õpilased juba aprillis sõidavad projekti “Europe's Unique Regions - Our Personal Experience” raames ühte kooli Roomas. Seetõttu oli neid väga huvitav suhelda „tõelise“ itaallasega, samas ka kontrollisid oma teadmisi, kuna nad läbisid lühikursuse itaalia kõnekeeles.
Изображения: 
Vabatahtlike dessant on Paju koolis
Vabatahtlike dessant on Paju koolis
Vabatahtlike dessant on Paju koolis
Волонтерский десант в Паю школе
Vabatahtlike dessant on Paju koolis
Vabatahtlike dessant on Paju koolis
Vabatahtlike dessant on Paju koolis