Noorte kohtumised Tallinna Keskraamatukogus
Noorte kohtumised Tallinna Keskraamatukogus „Noorte kohtumiste“ projekti raames, sihtasutuse «ARCHIMEDES» toetusel alates 22. kuni 24. märtsini meie kooli 4a ja 6a klassi õpilased klassijuhataja Larissa Vink ja eesti keele õpetaja Kristiina Rähni eestvedamisel, veetsid kaks päeva Tallinna Keskraamatukogus. Märkimisväärne on see et projektis osalejad ööbisid samuti raamatukogus. Seetõttu oli meie teelistel võimalus kuulata mida öösiti kõnelevad raamatud! Projektis osalesid koos meie lastega ka õpilased Tallinnast ja Tartust. Laiahaardeline ja kaasahaarav projekti programm ei lasknud igavust tunda ei lastel ega ka täiskasvanutel: kohtumine kirjanikuga, loovad töötoad, töö rühmades, muuseumi ja bowlingu saali külastamine. Loomulikult oli ka suurepärane võimalus integreeruda eesti kultuuri, mitteformaalses õhkkonnas suhelda projektis osalejatega eesti keeles.