Rohkem kui 50 tantsijad 9 linna koolist ja Lova laste majast osalesid sügise Pushkini pallil Paju koolis. Polonees vahetub valssiga, aga kadrill koloppiga. Palli peremees – on vene keele ja kirjanduse õpetaja – Tatjana Gorbatovskaja. Meie kool sellel aastal esitlesid Polina Busõgina ja Kirill Skalikov, Dmitri Kuskov ja Viktoria Zinovjeva, Devid Rumjantsev ja Julia Safonova. Missugune pall ilma mänguta „Mõselovka“ ja „Rutsejok“ oli suure eduga. Paju kooli tantsijad valmistasid 19. sajandi paris polka. Väga südamlik kingitus küllalistele oli luuletus „Hoia mind minu talisman“ esitlesid Viktoria Kuhareva (8b klass) ja Veniamin Arusoo (8a klass). Ja veel kord parematest tantsija paaridest zürii määras Polina Busõgina ja Kirill Skalikov. Paremad „poedid“, kes oskasid valida kõige originaalsemad rütmid mängus „Burimee“ õppivad Paju koolis. Laual võtjad nominantsioonis.