Võit projektis: Mitmekesine ja kvaliteetne haridus digitaalse õppevaraga – IT õppevahendid!

Projekti maksumuseks kujunes 9 216,90 eurot, mille eest osteti: 3D-printer Zortrax M300+ ja lasermasin FLUX Beambox Pro. Projekti eesmärk: arendada õpilaste digipädevust, parandada õpetajate erialaseid digioskusi ning mitmekesistada õppeprotsessi 3D-printeri ja lasermasina abil. Valmistada õpilasi ette õpingute jätkamiseks ja tööturule sisenemiseks. 3D-printimise ja 3D-modelleerimise oskuste eelised hariduses on ilmsed - need mitte ainult ei aita omandana õppematerjali, vaid pakuvad ka oma spetsiifilisi teadmisi ja oskusi, mis on meie ajal nii nõutud ja kasulikud. Sellest aru saades soovime üha enam pöörata oma tähelepanu digitaal- ja lisatehnoloogiatele, mis on üliolulised õpilase ettevalmistamiseks elus toimetulevaks täiskasvanuks.