Vapustav tantsupidu!

19. oktoobril toimus Paju kooli seinte vahel traditsiooniline Sügisball. Seekord oli see pühendatud H.H.Anderseni lugudele. Pähklimä kooli, keeltelütseumi, õigeusu gümnaasiumi, Kesklinna kooli ja Payu kooli muinasjuttude tundjad ja muistsete tantsude austajad said demonstreerida lisaks oma tantsusaali etiketi teadmistele ka oskust lihtsalt ja elegantselt esineda. kompleksne tants “pas”. sellel päeval. Ball algas piduliku poloneesiga, seejärel tiirutasid paarid rõõmsalt valsis, liikusid pas de patinare'i ja sooritasid Karusselli marssi. Ja kui palju pallimänge! Üheks ülesandeks on pusle kokkupanemine – arvake ära muinasjutu tegelased ja milline hetk on imiku käest. Sel päeval valitses saalis vapustav õhkkond. Noorhärrad olid tähelepanelikud ja daamid võluvad! Pall on läbi. Rõõmsad külalised läksid koju, lootuses, et järgmisel aastal saavad nad taas Paju kooli ballile.